T.C.
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜNE
(Karton Ciltli Tez Teslim Dilekçesi)
Enstitünüz ....................................... Ana Bilim Dalı …………………………… doktora programında hazırlamış olduğum “.....................................................................................” adlı doktora tezimi karton ciltli olarak 3 (üç) adet teslim ediyorum.
Gereğini arz ederim. …/…/20…
(İmza)
Öğrenci Adı Soyadı
Adres:
Tel:
Ek:
1- 3 (üç) adet tez
2- YÖK Tez Veri Giriş Formu*
3- Tez ve Özet Sayfalarını PDF dosyası olarak içeren 2 adet CD
4- Öğrenci Kimlik Kartı
5- Spiral Ciltli Tez Teslim Formu
6- Öğrenci Karton Ciltli Tez Teslim Kontrol Formu
7- Transkript (Enstitü Onaylı)
* Bu form https://tez.yok.gov.tr/UlusalTezMerkezi/sistemGiris.jsp adresinden E-Devlet şifresi ile girilerek doldurulduktan sonra çıktı alınarak eklenecektir.
Madde.47/11 Tez savunmasında başarılı olan öğrenci Üniversite tez yazım kılavuzuna uygun olarak hazırladığı doktora tezinin ciltlenmiş en az üç kopyasını, intihal raporu ile birlikte tez sınavına giriş tarihinden itibaren bir ay içinde enstitüye teslim etmek zorundadır. İlgili enstitü yönetim kurulu öğrencinin talebi halinde teslim süresini en fazla bir ay daha uzatabilir. Bu koşulları yerine getirmeyen öğrenci koşulları yerine getirinceye kadar diplomasını alamaz, öğrencilik haklarından yararlanamaz ve azami süresinin dolması halinde programla ilişiği kesilir.